Prace naukowe o argininie - SYNERGY. ProArgi |L-arginina|, Mistify, PhytoLife |chlorofil|, slm |odchudzanie|, e9

Szukaj na stronie
Przejdź do treści

Menu główne:

Prace naukowe o argininie

PRODUKTY i ich zalety
Masz pytanie odnośnie produktów, zakupu czy współpracy- prześlij je do mnie.


 Produktu ProArgi 9 plus
 Produktu PhytoLife
 Produktu Mistify
 Możliwości zakupu
 Przystąpienie do Synergy


„PRZEŁOMOWY PRODUKT STULECIA”

Doc. dr hab. Anna Jabłecka
Suplementacja L-argininy w chorobach układu sercowo-naczyniowego
Do pobrania w formacie pdf
TUTAJ

Paweł Bogdański, Danuta Pupek-Musialik, Wiesław Bryl
Klinika Chorób Wewnętrznych i Zaburzeń Metabolicznych Akademii Medycznej w Poznaniu
Anna Jabłecka
Zakład Farmakologii Klinicznej Akademii Medycznej w Poznaniu
Suplementacja L-argininy w nadciśnieniu tętniczym — fakty i kontrowersje
Do pobrania w formacie pdf TUTAJ.


Dorota Zozulińska, Anna Majchrzak
Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej w Poznaniu
Znaczenie argininy w patologii przewlekłych powikłań cukrzycy
Do pobrania w formacie pdf TUTAJ.

Bronisław Bednarz. Rozprawa habilitacyjna
Szpital Grochowski, Klinika Kardiologii CMKP
Wpływ długotrwałego podawania L-argininy na przebieg zawału serca z uniesieniem odcinka ST
Bezpośredni link do strony ze streszczeniem TUTAJ.

Jing Yi, Laura L. Horky, Avi L. Friedlich, Ying Shi, Jack T. Rogers and Xudong Huang
Neurochemistry Laboratory, Department of Psychiatry, Massachusetts General Hospital and Harvard Medical School, Charlestown,USA; Division of Nuclear Medicine and Molecular Imaging, Department of Radiology, Brigham and Women's Hospital and Harvard Medical School, Boston, USA
L-Arginine and Alzheimer's Disease
L-arginina w chorobie Alzheimera
Do pobrania w formacie pdf TUTAJKarolina Wójciuk
Rodnik tlenku azotu
Do pobrania w formacie pdf TUTAJ

Oto 22 powody używania ProArgi9+

1. ProArgi9+ jest tysiąckrotnie silniejszym środkiem od innych naturalnie występujących przeciwutleniaczy w organizmie. Właściwości antyoksydacyjne argininy są wsparciem dla rożnych układów naszego organizmu i może być ona ochroną przed schorzeniami serca, udarami, rakiem, cukrzycą, jak również spowalnia proces starzenia. Tlenek azotu wytworzony dzięki argininie jest związany w sposób bezpośredni lub pośredni ze wszystkimi procesami zachodzącymi w komórce. Decyduje też o naszym stanie zdrowia, począwszy od systemu naczyniowego przez system immunologiczny, hormonalny i nerwowy.
2. ProArgi9+ kompleksowo chroni system naczyniowy i sprawuje kontrolę nad ciśnieniem i odkładaniem się złogów. Tlenek azotu reguluje tonus mięśni w arteriach, co pozwala na utrzymanie prawidłowego ciśnienia
3. ProArgi9+ może poprawiać pamięć, w szczególności długotrwałą i może być pomocna w łagodzeniu następstw wywołanych przez demencję starczą i chorobę Alzheimera.
4. ProArgi9+ pobudza produkcję ludzkiego hormonu wzrostu, co wpływa na procesy spowalniające starzenie.
5. ProArgi9+ poprawia komunikację międzykomórkową między nerwami, a mózgiem.
6. ProArgi9+ wspiera i usprawnia funkcje immunologiczne przy zwalczaniu infekcji bakteryjnych.
7. ProArgi9+ jest pomocna przy cukrzycy. Reguluje wydzielanie insuliny przez trzustkę. Chroni przed powikłaniami.
8. ProArgi9+ może przeciwdziałać podziałom komórek rakowych.
9. ProArgi9+ kontroluje poziom cholesterolu poprzez obniżanie poziomu LDL.
10. ProArgi9+ posiada właściwości hamujące tworzenie się skrzepów, co zmniejsza ryzyko ataku serca i udaru.
11. ProArgi9+ obniża wysokie ciśnienie krwi u kobiet ciężarnych, które jest zagrożeniem dla przyszłej matki i nienarodzonego dziecka.
12. ProArgi9+ jest pomocna przy astmie, ponieważ udrażnia drogi oddechowe. Pomaga też przy innych dolegliwościach płuc.
13. ProArgi9+ poprawia tonus mięśni zwierających, chroni przed hemoroidami.
14. ProArgi9+ odbudowuje słabą muskulaturę i pracuje nad zmniejszeniem tkanki tłuszczowej, zwiększa tolerancję na obciążenia i polepsza sprawność sportową. Z tego powodu jest bardzo przydatna przy odchudzaniu i ćwiczeniach siłowych.
15. ProArgi+ pomaga w usuwaniu szkód w układzie krwionośnym i w płucach, spowodowanych paleniem tytoniu.
16. ProArgi9+ przyśpiesza gojenie się ran i rekonwalescencję po zabiegach chirurgicznych.
17. ProArgi9+ ma zastosowanie do usprawniania funkcjonowania prostaty.
18. ProArgi9+ bierze udział w syntezie kolagenu, pozytywnie działa na masę kostną, może zapobiegać tworzeniu ubytków kostnych. względnie łagodzić postęp osteoporozy.
19. ProArgi9+ ma zastosowanie w leczeniu schorzenia wrażliwego jelita i wrzodów powstających w wyniku stresu.
20. ProArgi9+ może poprawić funkcjonowanie nerek i spowolnić proces chorobotwórczy przy niewydolności chronicznej. Ten efekt może być również pomocny przy cukrzycy.
Przeprowadzone badania wykazały pozytywne rezultaty stosowania ProArgi9+ w likwidacji skutków schorzeń systemu naczyniowego, nadciśnienia, podwyższonego cholesterolu, ataku serca, udaru, niewydolności serca i schorzeń naczyń krwionośnych.
21. ProArgi9+ poprawia sprawność seksualna. Blisko 80% wszystkich zaburzeń erekcji jest spowodowana schorzeniami systemu naczyniowego. Tlenek azotu jest tu wielką szansą. Badania potwierdziły , że niski poziom argininy i tlenku azotu zmniejsza sprawność seksualną. Wykazały również, że uzupełnienie poziomu argininy może wspomóc kurację przy zaburzeniach erekcji. Tlenek azotu wywarzany z argininy nie tylko zwiększa intensywność i czas erekcji, ale także dzięki lepszemu ukrwieniu, daje większą satysfakcję seksualną kobietom.
W 1998 roku została przyznana Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny trzem naukowcom (Robert F. Furchgott, Louis J. Ingarro oraz Ferid Murad), którzy przeprowadzili badania nad aminokwasem L-argininą. Ich badania otworzyły drogę innym naukowcom, którzy wykorzystując dotychczasową wiedzę poszli znacznie dalej. L-arginina jest najważniejszym spośród 20 aminokwasów w naszym organizmie. Właśnie z argininy organizm wytwarza tlenek azotu. Tlenek azotu poprzez swoje interaktywne działanie w systemie naczyniowym, immunologicznym i nerwowym uczestniczy prawie w każdym procesie odbywającym się w komórkach. Produkcja tlenku azotu zmniejsza się z wiekiem, również w wyniku schorzeń serca i cukrzycy. Obniżona produkcja tlenku azotu może być również spowodowana stosowaniem preparatów antydepresyjnych, środków obniżających ciśnienie krwi, spożywaniem alkoholu, paleniem papierosów. Każdy, komu zależy na lepszym funkcjonowaniu systemu sercowo-naczyniowego i zapobieganiu chorobom, będzie dbał o zwiększenie poziomu tlenku azotu w organizmie. Uzyska to dzięki L-argininie, przyjmowanej jako uzupełnienie diety codziennej.

22. L-arginina nie jest równa L-argininie. Różne rodzaje L-argininy (podobnie jak wiele innych "cudownych substancji"), chociaż podobnie się nazywają, różnią się jakością i sposobem produkcji. Zalecana jest szczególna ostrożność przy wyborze preparatów L-argininowych. Koniecznie należy zwrócić uwagę na farmaceutyczną jakość preparatu. Dr. Predegast - naukowiec o światowej renomie, prowadzący badania nad właściwościami L-argininy stwierdza: "Jeśli stosowany preparat nie zawiera L- cytruliny. przyśpieszającej syntezę L-argininy nie jest możliwe uzyskanie właściwych efektów". Dzięki przyśpieszonej syntezie L-argininy natychmiast wzrasta poziom tlenku azotu (NO), a L-argninia jest uaktywniona na 24 godziny. Preparaty bez L-cytruliny przestają działać już po 4-6 godzinach. L-arginina w postaci proszku jest , efektywną i bezpieczną formą. Należy dodać, że naukowcy, którzy projektują formułę L-argininy, muszą biegle znać wewnętrzne działanie argininy, znać doskonale chemiczna stronę projektu, posiadać doświadczenie kliniczne, wykazać się znajomością metabolicznych ścieżek oddziaływania L-argininy, a także znajomością jej ogromnych możliwości opóźniających proces starzenia się organizmu i roli hormonów młodości w tym procesie.

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego